KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14034515
nr 1403 4515
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 60x81, yttermått inklusive ram: 61x82 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:34:28
14/6 16:45:05
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel